درباره ما

بملند مجموعه ای برای فروش اینترنتی کالا و ارائه خدمات ، در سراسر ایران است . زیر مجموعه های بملند ، از جمله مستر ادکلن ، مستر آجیل ، بم اسپرت ، بم استایل و… در تلاش هستند تا بخش عمده ای از نیاز کابران و مشتریان را بر طرف کنند و بتوانند رضایت کاربران خود را کسب کنند . مجموعه سعی دارد با ارائه محصولات با کیفیت و همچنین بروز ترین کالا های موجود ، نهایت تلاش خود را جهت کمک به انتخاب صحیح و مناسب توسط کاربران بکار گیرد .
بملند همواره در حال بهبود خدمات ارائه شده است و برای ما بسیار مهم است که کاربران ما بتوانند به راحتی کالا و خدمات مورد نیاز خود در کم ترین زمان بدست آورند .سعی شده است هر کالا با توضیحی مفید و مختصر به شما معرفی گردد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .
مجموعه بملند تا این لحظه توانسته است با معتبرترین و برترین برند های موجود در زمینه های مختلف و همچنین با واردکنندگان و توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات و کالا های اصلی ، همکاری داشته باشد و سعی دارد محصولات و خدمات مورد نیاز شما را با مناسب ترین قیمت دراختیار شما قرار دهد .
برای کسب هرچه بیش تر رضایت کاربران و مشتریان ، مجموعه بملند خدمات پس از فروش مناسبی را برای کاربران خود در نظر گرفته است و تمام توان و همت خود را در این جهت به بکار برده است .
بملند به مناسبت های مختلف و هم چنین برای مشتریان وفادار خود ، طرح های ویژه ای را در نظرمیگیرد تا بتواند همواره رضایت مشتریان و کاربران خود را کسب کند .
متخصصین ما همواره در تلاش هستند تا بتوانند بستری شایسته و مناسب برای خرید شما فراهم کنند تا شما کاربران گرامی بتوانید خدمات و کالاهای دلخواه خود را با سهولت تمام انتخاب کنید .
امیدواریم که خاطره ای خوش را با خرید از مجموعه بملند کسب کنید .